O projektach

W serwisie prezentujemy projekty domów zaprojektowane w technologii szkieletowej. Wszystkie przedstawione tutaj pozycje mają przygotowaną dokumentację techniczną i są dostępne od ręki. W związku z tym oraz z uwagi na brak pakietu bezpłatnych dodatków, które zazwyczają dołączane są do gotowych projektów dostępnych na innych stronach internetowych, mogliśmy znacznie obniżyć ceny projektów.

Informacje o projektach domów szkieletowych

Powtarzalne gotowe projekty domów Studia Atrium obecne są na rynku budowlanym od ponad 25 lat. Na przestrzeni tego czasu pracownia ta wypracowała swój własny niepowtarzalny styl, a swój dorobek od lat prezentuje w katalogu "Domy w Tradycji". W pracy biura dba się szczególnie o jakość techniczną i wsłuchiwanie się w opinie Klientów. Dlatego oferta Studia Atrium jest zróżnicowana, zawsze na czasie i nawiązująca do chlubnych tradycji architektury użytkowej. Marka Studio Atrium została wielokrotnie odznaczona przez redakcję Strefy Gospodarki w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI, potwierdzając tym samym wysokie standardy obsługi klienta.

Zawartość dokumentacji projektowej: 3 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego z częścią opisową oraz 3 ezgemplarze projektu technicznego (konstukcja, charakterystyka energetyczna oraz instalacje: centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjna, gazowa [jeżeli w projekcie zastosowano takie rozwiązanie], elektryczna i odgromowa). Więcej o zawartości projektu i zasadach jego sprzedaży przeczytasz tutaj.

Projekty dostępne w naszej ofercie sprzedajemy wyłącznie w formie papierowej. Do każdego projektu dołączamy bezpłatną zgodę na zmiany. Ponadto wiele projektów obejmowanych jest czasowymi promocjami – w takim przypadku informacja ta wyraźnie jest zaznaczona przy prezentacji danego projektu.

Nasi przeszkoleni konsultanci są do Państwa dyspozycji i w porozumieniu z architektami chętnie odpowiedzą na pytania oraz doradzą wybór projektu domu w zależności od sytuacji (rodzaj działki, usytuowanie itd.). Gorąco zachęcamy do kontaktu.

infolinia 694 491 491

napisz do nas