O projektach

W serwisie prezentujemy projekty domów w wersjach szkieletowych. Wszystkie przedstawione tutaj pozycje mają przygotowaną dokumentację techniczną i są dostępne od ręki. W związku z tym mogliśmy obniżyć ich ceny do poziomu ich wersji murowanych. Zważywszy na fakt, że większość projektów szkieletowych dostępnych na rynku znacznie przewyższa ceną swoje tradycyjne odpowiedniki, jest to propozycja godna rozważenia. Bryły zdecydowanej większości tych domów idealnie nadają się do technologii szkieletowej.

Informacje o projektach domów

Powtarzalne projekty domów Studia Atrium obecne są na rynku budowlanym od ponad 20 lat. Na przestrzeni tego czasu wypracowaliśmy sobie swój własny niepowtarzalny styl, a dorobek prezentujemy w katalogu "Domy w Tradycji", którego ukazało się już ponad 50 edycji. W naszej pracy szczególnie dbamy o jakość techniczna i z uwagą wsłuchujemy się w opinie klientów. Dlatego nasza oferta jest zróżnicowana, zawsze na czasie i nawiązująca do chlubnych tradycji architektury użytkowej. W roku 2014, 2015 i 2016 marka Studio Atrium została odznaczona przez redakcję Strefy Gospodarki w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI, potwierdzając tym samym wysokie standardy obsługi klienta.

Dokumentacja techniczna zawarta w czterech kompletach obejmuje wszystkie instalacje, konstrukcje oraz architekturę. Do każdego projektu dołączamy bezpłatna zgodę na zmiany i pakiet dodatków, w którego skład wchodzą: projekt altany lub wiaty garażowej, tablica budowy, dziennik budowy. Ponadto wiele naszych projektów obejmowanych jest czasowymi promocjami – w takim przypadku informacja ta wyraźnie jest zaznaczona przy prezentacji danego projektu.

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na pytania oraz doradzą wybór projektu domu w zależności od sytuacji (rodzaj działki, usytuowanie itd.). Gorąco zachęcamy do kontaktu.

infolinia 33 822 94 96

napisz do nas